http://www.rczona.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Google +
Facebook
Sdílet

Navigace: RC Zona -> Nákupní řád

Nákupní řád

 
Prohlášení o ochraně osobních dat
Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
 
Upozornění

Vážení zákazníci,dovolujeme si vás upozornit na to,že bez předchozí telefonické,nebo emailové konzultace nepřijímáme z technických důvodů žádné opravy,včetně reklamačních,které mám zasíláte Českou poštou,PPL apod. 

Děkujeme za pochopení. 

Navrácení zboží

  Zakoupené zboží můžete navrátit bez udání důvodu do dvou týdnů ode dne zakoupení a to nepoškozené, nepoužité a pouze v originálním, neotevřeném balení včetně návodu k použití. Veškeré náklady spojené s navrácením zboží hradí kupující.

Reklamace zboží

  Kupující je povinen ihned po zakoupení provést kontrolu zboží. Dále je povinen uplatnit reklamaci bez zbytečného odkladu ihned jakmile závadu objeví. Další používání zboží může způsobit prohloubení závady a tudíž může být důvodem k odmítnutí reklamace. V případě nemožnosti okamžitého zaslání zboží je zákazník povinen reklamaci s popisem závady (viz detaily) zaslat poštou či nahlásit telefonicky s uvedením termínu zaslání zboží.

 Zakoupené zboží je možno reklamovat pouze v případech, kdy nedošlo k mechanickému poškození nebo opotřebení zakoupeného zboží a kdy se prokazatelně jedná o výrobní vadu a nikoliv vadu způsobenou při jeho používání nebo jeho nevhodným používáním. Náklady na navrácení reklamovaného zboží hradí kupující, avšak v případě uznané reklamace budou tyto náklady kupujícímu oproti účtence uhrazeny, avšak v maximální výši dopravného, které bylo použito pro dopravu zboží kupujícímu (uvedeno na faktuře).
 

Nevyzvednuté zásilky

Prodávající i kupující mají právo zrušit bez udání důvodu objednávku až do chvíle, dokud není expedována. Zrušení lze provést emailem nebo telefonicky.

Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, nebo bude vrácena z důvodů, které zavinil zákazník, bude v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží .Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky budou důsledně vymáhány, včetně všech nákladů s tím spojených a úroků z prodlení.

 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.